en_GBpl_PL

JOLANTA KOSZELEW

Koordynowałam dwa projekty edukacyjne programu Erasmus. Jestem założycielką i pierwszą prezeską Fundacji Technotalenty. Aktualnie jestem wiceprezeską ogólnopolskiego stowarzyszenia Top 500 Innovators.  Współpracuję z uniwersytetami, inkubatorami, startupami i funduszami inwestycyjnymi jako trener, coach biznesu, mentor i broker technologii w obszarze projektów badawczo-rozwojowych i przedsiębiorczości akademickiej. Otrzymałam prestiżowy tytuł EduInspiratora, przyznany przez Narodową Agencję Programu Erasmus w Polsce w 2016 roku. Jestem także założycielką i prezeską zarządu startupu technologicznego, który rozwija unikalną technologię w dziedzinie metod przetwarzania obrazu sztucznej inteligencji. Jestem także ekspertką Komisji Europejskiej w obszarze instrumentów wsparcia dla MŚP w „Horyzont 2020”.

PIOTR WOŁEJSZA

Od 2014 roku zarządza międzynarodowymi projektami edukacyjnymi, których głównym celem jest opracowywanie, testowanie i wdrażanie skutecznych metod nauczania, a także budowanie kompetencji przedsiębiorczych wśród młodych ludzi. Podczas zajęć, zarówno na poziomie studiów, jak i liceum, koncentruje się na rozwijaniu umiejętności miękkich, takich jak przywództwo, budowanie zespołu, wystąpienia publiczne, a przede wszystkim stara się stymulować kreatywność wśród młodych ludzi. Poza uczelnią przeprowadził ponad 200 godzin szkoleń, zajęć, warsztatów, mentoringu i sesji coachingowych z zakresu rozwoju biznesu i badań i rozwoju. Pomógł zbudować cztery konsorcja projektowe i trzy zespoły badawcze. Pozyskał łącznie ponad 3 miliony złotych na rozwój swojego startupu, w tym środki z programu SME Instrument Horyzont 2020. Z przyjemnością dzieli się swoim doświadczeniem z ludźmi, którzy chcą założyć własny biznes.

WOJCIECH PRZYGOCKI

Od kilku lat jestem związany z rynkiem venture capital. Przeprowadziłem kilkanaście procesów inwestycyjnych, w tym exity do inwestorów branżowych. Poszukuję innowacyjnych rozwiązań i startupów, śledzę trendy, technologie, inwestuje. Współpracuję z polskimi uczelniami w zakresie komercjalizacji rozwiązań naukowych. W praktyce pokazuje, że na nauce można zarobić. Wcześniej Poznańskim Parku Naukowo-Technologicznym współtworzyłem InQbator, a także fundusz zalążkowy. Jestem menadżerem programów wspierania przedsiębiorczości, w tym programu Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców, „Pomysł na biznes”, który w 2009 roku uzyskał nagrodę Ministerstwa Rozwoju Regionalnego Najlepsza Inwestycja w Człowieka. Jestem absolwentem programu TOP 500 Innovators na Uniwersytecie Stanforda oraz studiów magisterskich na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku politologia, specjalność administracja europejska.

MACIEJ KOPCZYŃSKI

Jestem doświadczonym dydaktykiem i trenerem. Prowadzę zajęcia związane z przedsiębiorczością, programowaniem, tworzeniem aplikacji webowych, sztuczną inteligencją i algorytmami. W trakcie zajęć kładę nacisk na budowanie kompetencji przedsiębiorczych wśród młodzieży, zarówno na poziomie studiów jak i szkoły średniej, koncentrując się na rozwijaniu kompetencji miękkich z uwzględnieniem przywództwa, tworzenia zespołów czy wystąpień publicznych.  Jestem współzałożycielem czterech spółek: Photon Entertainment sp. z o.o., RiftCat sp. z o.o., Anima sp. z o.o oraz MakeIT. Wspomogłem rozwój swoich spółek poprzez wsparcie przy pozyskaniu ponad 15 mln zł ze środków prywatnych i publicznych. Uczestniczyłem w szeregu kursów technicznych z obszarów informatyki oraz staży związanych ze współpracą nauki oraz przemysłu. Byłem uczestnikiem prestiżowego programu TOP500 Innovators realizowanego przez University of California w Berkeley.

TOMASZ HUŚCIO

Web designer, webmaseter i administrator wielu stronach internetowych, odpowiedzialny za optymalizację pod kątem wyszukiwarek i optymalizację stron internetowych. Pomysłodawca, współtwórca,  programista i administrator platformy e-lerningowej wykorzystywanego na Politechnice Białostockiej. Od 2016 roku ekspert sądowy w specjalności informatyka, w tym wyceny sprzętu, oprogramowania komputerowego, aplikacji i stron internetowych, a także sprzętu i oprogramowania kontroli. W latach 2017 - 2019, pełnomocnik Rektora Politechniki Białostockiej w zakresie rozwoju i administracji stron internetowych. Współtwórca, webmaster i administrator ponad 40 stronach internetowych Politechniki Białostockiej

MARIUSZ GBUR

Właściciel firmy wytwarzającej oprogramowanie stron i aplikacji internetowych od 2005. Webmaster i administrator licznych stron internetowych. W latach 2018 – 2019 web developer i administrator stron internetowych w Centrum Nowoczesnego  Kształcenia Politechniki Białostockiej. Uczestniczył w opracowywaniu wielu stron internetowych dla jednostek i wydziałów Politechniki Białostockiej. Twórca centralnego systemu obiegu dokumentacji w sekretariacie Politechniki Białostockiej i systemu CRM opracowanego na potrzeby Departamentu Promocji Politechniki Białostockiej. Interesuje się projektowaniem, implementacją i wdrażaniem nowoczesnych systemów zdalnego nauczania. 

Nieniejszy mail jest pułapką na osoby rozsyłające niechciane wiadomości. Prosimy o nie wysyłanie na niego żadnych wiadomości gdyż Państwa adres może zostać pernamentnie zablokowany. alexander@secretcats.pl. Jeśli jesteś właścicielem niniejszej strony możesz usunąć tę notkę jednak pamiętaj, że ta pułapka ogranicza niechciane maile wpadające na Twoje skrzynki pocztowe.
secretcats.pl - tworzenie stron internetowych